UFAZ Dövlət İmtahan Mərkəzinin Karyera Sərgisində Təmsil Olunub
30 iyul – 1 avqust tarixlərində Dövlət İmtahan Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə ali təhsil müəssisələrinin sərgisi təşkil olunub. Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universitetinin nəzdində fəaliyyət göstərən Azərbaycan-Fransız Universiteti sərgidə çıxış edərək potensial tələbələri və onların valideynlərini təhsil imkanları barəsində məlumatlandırıb.
Ziyarətçilər UFAZ-ın qəbul prosesi, ikili diplom fürsəti, tədris proqramı, maddi-texniki bazası, ödənişsiz təhsil imkanı və digər məsələlərlə bağlı onları maraqlandıran suallara cavab alıblar. 40-a yaxın dövlət və özəl ali təhsil müəssisələrinin təmsil olunduğu sərgidə, həmçinin, UFAZ-ın təklif etdiyi təhsil imkanlarına dair təqdimat nümayiş olunub.

UFAZ Represented at the State Examination Center’s Education Fair
From July 30 to August 1, a university exhibition was organized by the State Examination Center (SEC). The French-Azerbaijani University (UFAZ), operating under the Azerbaijan State Oil and Industry University (ASOIU), participated in the exhibition to inform prospective students and their parents about its opportunities.
Visitors received detailed information about UFAZ’s admission process, dual-degree offer, curriculum, infrastructure, tuition-free education opportunity, and other relevant topics. At the fair, which featured representatives from around 40 public and private higher education institutions, a presentation was also held showcasing the educational opportunities offered by UFAZ.