ADNSU və UFAZ tələbələri, eləcə də məzunları üçün karyera sərgisi təşkil ediləcək
Dekabrın 6-da Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti (ADNSU) və Azərbaycan-Fransız Universitetinin (UFAZ) təşkilatçılığı ilə karyera sərgisi keçiriləcək. ADNSU-nun akt Zalında saat 15:00-dan 18:00-dək baş tutacaq tədbir tələbə və məzunlar üçün yerli və beynəlxalq şirkətlərin nümayəndələri ilə əlaqə qurmaq baxımından böyük bir fürsət rolunu oynayacaq.
Qeyd edək ki, karyera sərgisi yalnız ADNSU və UFAZ-ın bakalavr və magistratura tələbələri, eləcə də məzunları üçün açıqdır və müxtəlif ixtisas sahələrini əhatə edir. Tədbir iştirakçıları tanınmış şirkətlərin təqdimat və məlumat sessiyalarında iştirak edərək karyera perspektivlərini araşdıra, potensial işəgötürənlər haqqında ətraflı məlumat əldə edə biləcəklər. Onlar öz CV-lərini birbaşa şirkət nümayəndələrinə təqdim etmək, işəgötürənlərlə şəbəkələşmək və hətta peşəkar karyeralarının ilk addımlarını atmaq üçün müsahibə sessiyalarına dəvət almaq imkanı əldə edəcəklər.
Bu tədbir tanınmış şirkətlərdəki imkanlarla tanış olmaq üçün unikal platformadır və iştirakçılara uğurlu karyera qurmağa kömək edəcək vacib alətlər təqdim edir.

Career Fair will be held for ASOIU and UFAZ students and alumni
On December 6, the Azerbaijan State Oil and Industry University (ASOIU) will host a Career Fair in partnership with the French-Azerbaijani University (UFAZ). Taking place in the ASOIU Assembly Hall from 15:00 to 18:00, this event promises to be a significant opportunity for students and alumni to engage with representatives from prominent local and international companies.
The Career Fair is exclusively open to BSc and MSc students and alumni from ASOIU and UFAZ across various academic disciplines. Participants will have the chance to attend information sessions and presentations by leading companies, explore exciting career prospects, and gain valuable insights into potential employers. They can submit their CVs directly to company representatives, network with recruiters, and even get invited to interview sessions designed to help them take their first steps toward a professional career.
This event offers a unique platform to learn about opportunities at renowned companies and provides essential tools and connections to help participants successfully launch their careers.