Yeni magistr tələbələri ilə görüş
Sentyabrın 12-də UFAZ-a bu il magistratura pilləsinə qəbul olmuş tələbələrlə görüş baş tutub. UFAZ-ın Baş katibi Elizaveta Bydanova və Tədris departamentinin rəhbəri Lətifə Nəsibova tələbələri salamlayaraq onları təbrik edib və təhsillərində uğurlar arzulayıb.
Daha sonra universitetin tədris departamentinin müdir müavini Səmra Şiriyeva tələblərə tədris prosesi, təcrübə proqramları, universitetin daxili qaydaları və dəvət olunmuş müəllim və professorlarla iş prosesi barədə ətraflı məlumat verilib.
UFAZ-ın karyera mərkəzinin fəaliyyəti barədə mərkəzin koordinatoru Sevda İsmayılzadə yeni magistrantları məlumatlandırıb.

Meeting with new master students
On September 12, a meeting took place with newly admitted master's degree students at UFAZ. Welcoming the students UFAZ Secretary General Elizaveta Bydanova and Head of Education Department Latifa Nasibova congratulated and wished them success in their studies.
Later, Samra Shiriyeva, the Deputy Head of the Education Department provided detailed information about the educational process, internship programs, internal rules of the university and the work process with invited teachers and professors.
The Coordinator of the Career Center of UFAZ, Sevda Ismayilzada, informed the new master students about the activities of the career center.
It should be noted that in the new academic year, 59 students will study in the 1st year of the master's degree at UFAZ.