UFAZ Tələbəsi "Azercell" Təqaüd Proqramının Qalibi Oldu!
"Azercell" in ənənəvi Tələbə Təqaüd Proqramının 2025-ci il üzrə qalibləri açıqlanıb. Tələbələrin akademik uğurlarını vurğulamaq, fərdi inkişaflarını dəstəkləmək və peşəkar fəaliyyətlərini inkişaf etdirmək məqsədilə elan olunan proqramda bu il 350 müraciət daxil olub. Təhsil həyatı üzrə ilkin qiymətləndirmə, ingilis dili bilikləri və qabiliyyət testləri, video müsahibə və texniki müsahibə mərhələlərindən keçən 10 namizəd təqaüd almaq hüququ qazanıb.
Azərbaycan-Fransız Universitetinin Kompüter Elmləri üzrə 4-cü kurs tələbəsi Rita Qayıtmazova da qaliblər arasındadır. O, şirkətdə təcrübə keçmək və telekommunikasiya sahəsində biliklərini artırmaq imkanı əldə edib. Rita Qayıtmazovanı bu möhtəşəm nailiyyəti münasibətilə təbrik edir və peşəkar fəaliyyətində uğurlar arzulayırıq!

The winners of Azercell's traditional Student Scholarship Program for the year 2025 have been announced. The program, aimed at highlighting students' academic achievements, supporting their personal development, and fostering their professional careers, received 350 applications this year. Following an initial assessment of their academic history, English proficiency and ability tests, video interviews, and technical interviews, 10 candidates earned the right to receive scholarships. Additionally, these winners have the opportunity to gain internship experience within the company and enhance their knowledge in the telecommunications field.
Rita Gayitmazova, a 4th-year Computer Science student at the French-Azerbaijani University (UFAZ), is also among the winners. She has gained the opportunity to intern within the company and further her knowledge in the telecommunications field. We congratulate Rita Gayitmazova on this achievement and wish her continued success in her professional career!